А у нас зима – Кудлаївська!

Перший суботній ранок грудня, на вулиці лежить блискучий сніг і пощипує мороз, на горизонті видніються легкі проблиски сонця. Ось так Кудлаївська земля, що на Вінниччині, зустрічала учасників чергового командного турніру з шахів. Також на цій землі проживають чудові люди і організатори цього шахового дійства. Учасників зустріли щирими посмішками, міцними рукопотисканнями і гарячими напоями зі смаколиками.

На старт вийшло аж 11 команд із Вінницької області. Кожна команда складалась з чотирьох учасників  це новий рекорд для даного турніру, який носить горду назву «Кудлаївська зима». Із перших турів розпочалась запекла боротьба за шахівницями, але в перервах царювала дружня атмосфера. Формат турніру був доволі цікавий: команди грали між собою одразу два матчі  один зі швидких шахів, а інший з блискавичних. Попереду було 20 баталій. В обід гравців чекало підкріплення – всі охочі поласували смачною ухою і знову з головою кинулись в бій.

Найцікавіше, що інтрига зберігалась до останнього, і в підсумку одразу три команди поділили п’єдестал з однаковою кількістю очок. Лише додатковий показник визначив переможця і призерів.

Переможцем «Кудлаївської зими» стала амбіційна і прогресуюча Липовецька команда! Її склад: Ковальчук Віталій, Роговий Олександр, Шендерук Петро і Шендерук Володимир.

Лише на пів додаткових очка відстала Жмеринська команда в складі: Ходюк Анатолій, Мацера Олександр, Завірюха Андрій і Ковальов Дмитро.

Трійку замкнула Вінницька команда в складі: Гудок Віктор, Шафір Михайло, Вічавський Андрій, Демчук Євген.

Також було передбачено нагородження кращих гравців по дошках.

1 дошка:
1. Гудок Віктор (Вінниця) – 19 очок.
2. Штельмах Олександр (Калинівка) – 16,5 очок.
3. Ходюк Анатолій (Жмеринка) – 16 очок.

2 дошка:
1. Шафір Михайло (Вінниця) – 18.
2. Роговий Олександр (Липовець) – 15.
3. Мацера Олександр (Жмеринка) – 15.

3 дошка:
1. Шедерук Петро (Липовець) – 18.
2. Завірюха Андрій (Жмеринка) – 17.
3. Полтавець Юрій (Ладижин) – 15.

4 доска:
1. Шендерук Володимир (Липовець) – 17,5.
2. Ковальов Дмитро (Жмеринка) – 15,5.
3. Павловський Володимир (Томашпіль) – 15.

Велика вдячність Довганю Віталію та його команді, побільше таких ентузіастів древньої і мудрої гри на теренах Вінниччини!


Володимир Вусатюк, головний суддя

0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий