5 ШАХОВИЙ МЕМОРІАЛ АНАТОЛІЯ ОЛЬХОВСЬКОГО ВІДБУВСЯ У ВІННИЦІ

Вінниччанин Анатолій Михайлович Ольховський був справжнім шаховим ентузіастом. Головним захопленням у нього були шахи, для яких він завжди знаходив час, приймав активну участь в організації і проведенні різних змагань та заходів міських, обласних, загальноукраїнських і всесоюзних масштабів. Привив любов до шахів Анатолій і своєму синові  Олександру, який був неодноразовим чемпіоном Вінниці і області серед юнаків, а згодом і серед дорослих. Жінка А.Ольховського Зоя Давидівна завжди підтримувала і заохочувала «свою половинку» у захопленні шахами. Зоя Давидівна була присутня на меморіалі і нагороджувала переможців.

Вшанувати пам'ять цієї видатної людини прийшло біля 90 учасників з багатьох куточків нашої держави. Склад зібрався сильний і цікавий.

Головним суддею змагань був міжнародний арбітр, голова колегії арбітрів Федерації шахів України Олег Товчига (Київ). Це додавало турніру ваги і об’єктивності.

На радість господарям турнір виграв молодий міжнародний майстер Віктор Матвіїшен. Вінниччанин повторив успіх 5-річної давнини вінниччанина, міжнародного гросмейстера Іллі Нижника, який виграв 1 Меморіал А.Ольховського. Віктор дуже впевнено пройшов усю дистанцію, і 10 очок з 11 можливих тому підтвердження. На другому місці майстер Пенг Лі Мін з Миколаєва (8 очок). Стільки ж набрав міжнародний майстер Микола Боднар з Вінниці (3 місце). 4 місце – Костянтин Борсук (Одеса), 5 – Віталій Лужинський (Чернівці), 6 – Володимир Янюк (Хмельницька обл.), 7 – Вадим Трегубов (Вінниця), 8 - Вадим Разін (Хмельницький), 9 – Олексій Білич (Чернівці), 10 – Андрій Горобець (Могилів-Подільський).

Кращою серед жінок виявилася вінниччанка Надія Шпанко. Серед ветеранів – Михайло Августінов (Могилів-Подільський). Серед молоді до 14 років – Олександр Жуковський, а до 10 років – Максим Біленький (обоє – Вінниця).

Ці змагання найрейтинговіші за складом учасників в календарному році на Вінниччині, –сказав директор ДЮСШ № 6 Микола Боднар. – Саме через це така щільність підсумкових результатів. Ось, наприклад, 7 та 18 місця розділяють лише півочка! Це свідчить і про високий рівень майстерності шахістів, і про велику популярність меморіалу Ольховського в Україні.

Таблиця:

Подивитися і скачати фото можна за посиланнями:

Маша Шахова, гросмейстер
0 коммент. :

Отправить комментарий

Оставьте комментарий