ТРИ ВІННИЦЬКИХ ЧЕМПІОНА НА ЖИТОМИРЩИНІ!

Микола Боднар розповідає:

Зайшовши черговий раз на укрчєс, а заходжу я на нього разів зо десять на день, побачив оголошення про шаховий фестиваль в Чудніві Житомирської області 10-11 жовтня. Ознайомившись з положенням та подивившись на карті відстань від Вінниці до Чудніва (120 км.) я дуже зацікавився турніром, адже привабили непогані призи, невелика відстань, зручний регламент (2 дні на вихідні, з роботи не треба відпрошуватися), а ще хотілось подивитися як організовують турніри інші та пограти в шахи на Житомирщині, адже останній раз грав в юнацькому турнірі в Житомирі років 25 тому. Фестиваль складався з 3-х турнірів, в яких заявилися біля 130 учасників з 10 областей України: опен для всіх бажаючих, і два юнацьких - до 10 та 15 років. Отже, шахісти всіх вікових груп могли себе проявити, від малого до великого. Відразу приємно здивувала організація. Світле і гарне приміщення місцевого будинку мистецтв, електронні годинники, сучасні шахи, безкоштовне частування учасників в перервах між турами традиційними місцевими стравами. Відкриття правда нагадало радянські часи, багато речей від спонсорів, керівників міста, і говорилось одне і те саме. Видно було, що не тільки дітям це набридало, але й дорослим. Але це єдине маленьке недопрацювання організаторів на мій погляд. У всьому іншому все було організовано на високому рівні. Місцевий дитячий тренер, головний суддя дитячих турнірів і головний організатор Андрій Штукун постарався на славу! Від Вінниччини на змаганнях заявилося 12 учасників. В віковій категорії до 10 років гарно виступив Володимир Яремчук, зайнявши високе 6-е призове місце. Максим Біленький виборов 1-е місце серед учасників до 8 років! В головному турнірі боротьба проходила дуже напружено. В турнірі грало багато майстрів, і всі хотіли бути переможцями. Всі втрачали бали. Явних фаворитів не було. В цій серйозній компанії мені вдалося пройти турнір з найменшими втратами (6 перемог і 3 нічиї) і одноосібно стати переможцем. Друге місце за майстром спорту, чемпіоном Житомирської області Ігорем Випханюком. Третім став сильний шахіст з Рівного Олександром Кохно. 4-е виборов майстер спорту з Білої Церкви Віталій Кириченко. 5-е у Василя Медведика з Львівської області і високе 6-е призове місце у чемпіона України серед юнаків до 12 років Кирила Волотовського з Житомира. Третє золото для Вінниччини виборола мати Максима Біленького Леся Косіч, яка стала кращою серед жінок в головному опен-турнірі. Загалом у всіх вінниччан незалежно від результату склались приємні враження від турніру і позитивні спогади залишаться надовго.