ШАХОВИЙ ТУРНІР ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ ВИГРАЛИ ВІННИЦЬКІ МАЙСТРИ

В ДЮСШ № 6 Вінницького міського спорткомітету фінішував традиційний відкритий турнір з обрахунком міжнародного рейтингу з швидких шахів, присвячений Дню Перемоги над нацизмом. Змагалися в дев’ять турів за швейцарською системою. На старт вийшли 48 учасників, серед яких були діти, жінки і ветерани.

Переможцем став досвідчений міжнародний майстер Микола Боднар, директор МДЮСШ № 6 Вінниці. Він набрав 8 очок з 9 можливих. Друге місце посів молодий майстер спорту з міста над Бугом Вадим Трегубов – 7,5 очок. Бронзовим призером виявився 15-річний кандидат у майстри спорту Владислав Лукіянчук – 6,5. Четверте місце посів 13-річний чемпіон Європи серед юнаків, майстер спорту Віктор Матвіїшен – 6,5. А от високе п’яте місце в компанії майстрів виборов нігерійський шахіст Нвізу! Найкращий результат серед жінок (5,5) показала 13-річна чемпіонка України серед дівчат, кандидат у майстри спорту Надія Шпанко. Серед ветеранів кращим став Олександр Костенко. Всі переможці - вінниччани.