ЗМАГАЛИСЬ ДІТИ

На вихідні в Вінницькій шахово-шашковій школі відбулись відкриті чемпіонати серед молодих шахістів 1 юнацького та 3 розряду. В обох турнірах участь приймали більше 40 учасників. Змагання пройшли в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Майже після кожного туру були сльози, адже ніхто не хотів програвати. Батьки заспокоювали і знову починався бій. В турнірі серед шахістів 1 юнацького розряду переможцем став Артем Чорноморець. Друге місце в Михайла Жуковського, а третє - в Артема Марчишена. Ці діти підвищили свою кваліфікацію, виконавши 3 спортивний розряд. Серед шахістів 3 розряду чемпіоном став Денис Головач, єдиний, хто виконав норматив 2 спортивного розряду. Слід відмітити також гарну гру призерів турніру: друге місце за Альбіною Бондарь, а третє - в Богдана Станіславського. Також слід відмітити шахістів, що показали пристойну гру, але яким не хватило зовсім трішечки для підвищення кваліфікації: Вадим Паламарчук, Віталій Романов, Максим Кушта, Володимир Яремчук, Сергій Жуковський, Олександр Горобець, Ілля Мержиєвський, Катерина Скакун.