ВІТАЄМО ВІТАЛІЯ ЛИПЧАНСЬКОГО ТА ОЛЕГА БИКОВСЬКОГО!

У Львові відбувся шаховий фестиваль «Кубок Лева-2014». В програмі було декілька видів змагань. В декількох з них відзначилися вінницькі шахісти. В юнацькому турнірі з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14 років, який сміливо можна назвати неофіційним чемпіонатом України, адже в ньому приймали участь найкращі молоді шахісти майже з усієї України, переможцем став вихованець вінницької шахової школи міського спорткомітету Віталій Липчанський. В напруженій боротьбі серед 100 учасників вінничанин виграв 7 поєдинків і лише 2 звів унічию. В дорослому турнірі з швидких шахів прекрасним результатом відзначився 23-річний КМС Олег Биковський. Серед 70-ти учасників, серед  яких було 20 з гросмейстерським та майстерським званням вінничанин посів високе 10 місце. Вітаємо наших земляків!