Серед переможців – Трегубов-старший

У Вінниці фінішував турнір з шахів, присвячений Дню захисника Вітчизни. Він відбувся в МДЮСШ N6 міського спорткомітету. Турнір носив відкритий характер, тому в ньому могли взяти участь не тільки вінниччани, але й шахісти з інших регіонів області та України. До міста над Бугом завітали гравці з Козятина, Жмеринки, Літина та навіть Житомира. Боротьба була цікавою і захоплюючою. Було цікаво спостерігати, як за однією шахівницею зустрічались семирічні та 84-річні спортсмени.

Домінували "маленькі профі", вихованці вінницької шахової школи, які наполегливо займаються і вдосконалюються в шахах. Переможцем турніру став 22-річний кандидат у майстри спорту, діючий бронзовий призер чемпіонату області серед чоловіків Олег Биковський. Срібну нагороду виборов кандидат у майстри Віктор Матвіїшен – діючий чемпіон Європи серед юнаків до 12 років. Третє місце посів батько провідного вінницького шахіста, майстра спорту Вадима Трегубова - Олександр Трегубов. А четверте місце виборов теж батько зіркового вихованця МДЮСШ №6 міжнародного майстра Юлії Швайгер – Олександр Швайгер. За крок до п'єдесталу зупинився міжнародний майстер з Житомира Володимир Ревуцький – 5-е місце. Серед жінок першою стала Надія Шпанко – бронзова призерка чемпіонату Європи серед дівчат до 12 років. До речі, в загальному заліку вона посіла високе 7-е місце. Надія Шпанко хоробро боролась з дорослими дядьками і зовсім не була гіршою за них. Добротну і грамотну гру показали також: бувший хірург Володимир Лопатюк (6-е місце), Василь Пастушенко (8-е місце), провідний тренер з Літинського р-ну Дмитро Горбатюк (9-е місце), Віктор Бузько (10) з Козятина. Хотілось би ще відмітити молодих шахістів, в яких неозброєним оком було видно націленість на боротьбу і жагу до перемоги: Владислав Полігас (Жмеринка), Дмитро Щербина, Вікторія Біляк, Аліна Журавель, Амін Ісмайлов і Володимир Добровольський (всі Вінниця). Турнір вдався, а його традиційність тільки радує.