Турнір на ... колінах!

Спортивний ярмарок "Обери собі спорт", який відбувся у ТРЦ "Мегамолл", фінішував юнацьким шаховий турніром. У розпорядження 23-х гравців виділили чотири лавочки, тому більшості доводилося грати стоячи чи навіть на колінах, щоб краще бачити шахівницю.

Але юні спортсмени не скаржилися на екстремальні умови змагання - їх більше цікавила боротьба за нагороди. В підсумку чемпіоном став призер нещодавніх Всеукраїнських фестивалів у Мукачевому і Кам’янці-Подільському, вихованець юнацького шахового клубу "Романтик" Євгеній Шафір. На другому місці – його двоюрідний брат, призер юнацької першості Вінниці Тарас Бакар. Третім став учасник багатьох всеукраїнських змагань і призер міських кваліфікаційних турнірів Дмитро Серебренніков. Перше місце серед дівчат посіла Настя Турбовець, чемпіонка Вінниці з шахів 2013 року. Всі учасники змагань були дуже задоволенні заходом, так як більшість з них отримали грамоти та цінні подарунки.