І в шахи пограли і відпочили!

В с.Гущинці (Калинівський р-н) відбувся відкритий обласний шаховий турнір «Калинівка-2, 2013». Федерація шахів Калинівки на чолі з Олександром Штельмахом вже вдруге організувала змагання такого рівня і знову на «відмінно». Цього разу змагання приймала не Калинівка, а база професійного училища с.Гущинці. Призовий фонд на належному рівні, прекрасні умови проживання, недороге комплексне харчування не завжди побачиш не тільки на обласних змаганнях, але й на всеукраїнських. А головною особливістю було те, що шахісти не тільки грали в шахи, але й активно відпочивали. Наприклад, молодь залюбки влаштовувала футбольні та тенісні баталії, спортсмени середнього віку в основному відвідували пляжі місцевого озера та Південного Бугу, а дехто навіть рибалив. Ну а ветерани просто насолоджувались прогулянками та дихали чистим повітрям, якого так бракує в містах. Не дарма всі ці обставини спонукають до участі в наших турнірах шахістів з сусідніх областей: Хмельницької, Житомирської та Київської.

А тепер перейдемо до звіту про змагання. За швейцарською системо в 10 турів на старт вийшло пів сотні шахістів, серед яких 1 майстер спорту та 17 КМС-ів. Саме володар найвищого звання в турнірі і став переможцем. Микола Боднар спринтерськими темпами почав турнір - 7 очок з 7 можливих, забезпечивши собі 1-е місце. 2-е місце виборов Дмитро Джупін з Києва. В Олега Яворського з Вінниці бронзова нагорода. Призи також вибороли: 4 місце - Олег Биковський (Вінниця), 5 - Сергій Попов (Хмельницький), 6 - Володимир Іванов (Хмельницький), 7 - Володимир Вусатюк (Вінниця), 8 - Владислав Лукіянчук (Вінниця), 9 - Вячеслав Кошевой (Бар), 10 - Валентин Ткаченко (Київ). Кращою серед жінок стала Наталья Понятишина (Хмельницький), a кращим серед ветеранів - 75-ти річний Володимир Рубецький з Калинівки.

Не прогавте наступне змагання на Калинівській землі!